Redoviti studij - Ispitni rokovi

ISPITNI TERMINI ZA AKADEMSKU GODINU 2019/2020.

 

ZIMSKI ISPITNI ROK

PREDMET

IME I PREZIME

DATUM ROKA

VRIJEME ODRŽAVANJA ISPITA

UČIONICA

Pedagogija slobodnog vremena

Goran Livazović

07.02.
21.02.

11h

 

Filozofija odgoja -opći

Ivana Zagorac

03.02.
10.02.
18.02.

12:30h

A-101

Psihologija odgoja i obrazovanja

Aleksandra Huić

03.02
10.02.
17.02.

11h

D2

Psihologija odgoja i obrazovanja

Aleksandra Mindoljević Drakulić

24.01.
27.01.
28.01.
29.01.
30.01.
31.01.
03.02.
04.02.
05.02.
06. 02.
07.02.
10.02.
11.02.
12.02.
13. 02.

18:30h
12:00h
18:30h
18:30h
18:30h
18:30h
12:00h
18:30h
18:30h
18:30h
18:30h
12:00h
18:30h
18:30h
18:30h

A-004

Sociologija obrazovanja

Anton Vukelić

27.01.
11.02.
21.02.

15h

D1

Didaktika (NM)

Iva Ivanković

21.01.
04.02.
18.02.

08h
18h
14h

D7

Sustavna pedagogija (NM)

Mirjana Šagud

21.01.
28.01.
11.02.
18.02.

17h

 

Informacijske tehnologije u obrazovanju

Krešimir Pavlina

20.01.
06.02.
20.02.

14:45h
12.00h
11.00h

A-212a

         

LJETNI ISPITNI ROK

PREDMET

IME I PREZIME

DATUM ROKA

VRIJEME ODRŽAVANJA ISPITA

UČIONICA

Filozofija odgoja -opći

Ivana Zagorac

16.06.
23.06.
30.06.

12:30

A-101

Psihologija odgoja i obrazovanja

Aleksandra Huić

18.06.
25.06.
02.07.

10h
11h
10h

A-229

Psihologija odgoja i obrazovanja

Aleksandra Mindoljević Drakulić

1.6.
3.6.
8.6.
10.6.
29.6.
1.7.

18.30h
18.30h
18.30h
18.30h
18.30h
18.30h

 

Sociologija obrazovanja

Anton Vukelić

16.06.
30.06.
07.07.

16h
16h
15h

D3
D4
D3

Didaktika (NM)

Iva Ivanković

09.06.
16.06.
07.07.

08h
18h
16h

D7

Informacijske tehnologije u obrazovanju

Krešimir Pavlina

18.06.
02.07.
09.07.

11.00h
11.00h
11.00h

A-212a

Sustavna pedagogija

 

Mirjana Šagud

 

17.06.
01.07.
09.07.

16h
16h
16h

 

         

JESENSKI ISPITNI ROK

PREDMET

IME I PREZIME

DATUM ROKA

VRIJEME ODRŽAVANJA ISPITA

UČIONICA

Filozofija odgoja -opći

Ivana Zagorac

01.09.
08.09.
16.09.

13h

A-101

Psihologija odgoja i obrazovanja

Aleksandra Huić

03.09.
14.09.
21.09.

10h

A-229

Psihologija odgoja i obrazovanja

Aleksandra Mindoljević Drakulić

7.9.
14.9.
21.9.

17h
17h
17h

 

Sociologija obrazovanja

Anton Vukelić

07.09.
14.09.
21.09.

16h

D3

Didaktika (NM)

Iva Ivanković

08.09.
15.09.
22.09.

12h
14h
14h

D7

Informacijske tehnologije u obrazovanju

Krešimir Pavlina

10.09.
17.09.
24.09.

11.00h
11.00h
11.00h

A-212a

Sustavna pedagogija

 

 

Mirjana Šagud

 

09.09.
17.09.
26.09.

17h
17h
17h